Klaaside toonimine

Autoremont ja auto keretööd

Autoremont

Autoremont on teenus, mida kasutab peaaegu iga autoomanik. Ostes uue auto, saab autoomanik tavaliselt kaasa garantii (tavaliselt mõni aasta, või teatud kilometraaž), mis tähendab, et enamus vigadest eemaldatakse garantiiremondi käigus. Sellegipoolest tuleb ka uute autode puhul ette erinevaid juhtumeid, kus auto vajab remonti (näiteks kui viga ei kuulu garantii alla). Kasutatud auto omanikele on aga autoremont hoopis vajalikum teenus ning suur osa autoomanikest remondivad oma autot korra aastas. Autoremondi alla kuulub regulaarne õlivahetus, diagnostika, erinevate kuluvosade vahetamine (piduriklotsid, õõtsad, hoovad, kettad jne) ning ka erinevad keretööd.

autoremont ja auto keretööd

Mille järgi autoremonditöökoda valida?

Autoremondiks õige töökoja leidmine peaks olema iga autoomaniku enda huvides. Valides kehva teenusepakkuja, võib hilisema vigase autoremondi tagajärg olla palju kulukam, kui seda ühe korra korralikult tehes. Seepärast tasub autoremondiks alati valida kvaliteetne teenusepakkuja.

Korralikul autoremonditöökojal on koduleht, koos kõigi informatsioonidega ning Eestis on mitmeid suuremaid tuntud autohooldusega tegelevaid esindusi, mis pakuvad kvaliteetset teenust. Enamus kvaliteetsetest remonditöökodadest pakuvad oma töödele ka garantiid. Autot remontides on soovitatud valida kvaliteetsed või tootja poolt heakskiidetud varuosad, et teie tulevased autosõidud oleksid ikkagi turvalised.

autoremont tallinnas

+