Klaaside toonimine

Rehvide müük internetis

Rehvide müük

Teadagi, peab Eestis rehve vahetama vähemalt korra aastas, kui te just ei kasuta lamellrehve (MS rehvid) millega võib sõita aastaläbi. Eestis on rehvivahetuse hooaeg tavaliselt kevadeti ning hilissügisel, või talve alguses. Selleks ajaks on rehvivahetuse punktid ning rehvitöökojad juba klientidest umbes ning rehve ostes on kõik kohad rehvide müüki puudutavaid reklaame täis.

Tänapäeval ostavad enamus inimesed oma rehvid internetist, seda mõnest rehvide müügiga tegelevast e-poest. Allpool toome välja mõned tuntud Eesti rehvipoed ning rehvitöökojad, kust saate endale rehve osta.

rehvide müük, soodne rehvide müük

Mille järgi rehve valida?

Rehvide valikul tasub lähtuda peamiselt sellest, et saaksite oma eelarvega korralikud rehvid, et teie autosõidud oleks turvalised. Rehvide valikul tasub silmas pidada eelkõige seda, milline on teie eelarve. Tihtipeale on tuntud rehvitootjate rehvid kallimad ainuüksi juba sellepärast, et tegu on tuntud rehvifirmaga (nagu näiteks Michelin, Goodyear või Nokian). Selliste tuntud rehvitootjate rehvid on tihtipeale tõesti paremad, kui mõned soodsad rehvid tundmatult tootjalt ning seda eelkõige sellepärast, et suurematel tootjatel on enda uurimislaborid ning nad investeerivad pidevalt uute rehvitehnoloogiate arendamisse suuri summasid.

Rehve ostes tasub vaadata näiteks erinevaid tuntud Eesti autoajakirjade parimate rehvide TOP ülevaateid ning vaadata pakkumisi võimalikult paljudelt rehvitootjatelt. Kindlasti tasub arvesse võtta ka soovitusi auto tootjalt (kui neid on antud) ning vajadusel konsulteerida mõne rehvitehnikuga.

soodsad rehvid, soodsad talverehvid, soodsad suverehvid

Rehvipoed Eestis

Eestis on kümneid suuremaid rehvide müügiga tegelevaid ettevõtteid ning kindlasti leiate endale meelepärase hinna- ja kvaliteedisuhtega rehvid. Lugege pikemalt teemal rehvide müük


+